بهترین دکتر برای لابیاپلاستی در تهران کیست؟

پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی در بانوان یکی از دغدغه‌های امروز زنان در بسیاری از کشورهای جهان است. در شهرهای بزرگ و پرجمعیتی همچون […]

بهترین دکتر برای لابیاپلاستی در تهران کیست؟

پیدا کردن بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی در بانوان یکی از دغدغه‌های امروز زنان در بسیاری از کشورهای جهان است. در شهرهای بزرگ و پرجمعیتی همچون شهر تهران تقاضا برای بهترین پزشک برای جراحی لابیاپلاستی به طرز قابل توجهی بالا رفته است. همچنین علاوه بر افزایش میزان تقاضا، مهارت، تجربه و دستاوردهای پزشکان از عمل‌های زیبایی خودشان برای بیماران بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد.
در ادامه این مطلب قصد داریم تا درباره تخصص و مهارت‌های بهترین دکتر برای لابیاپلاستی صحبت کنیم و به شما در انتخاب یک دکتر خوب و باتجربه کمک کنیم.

فهرست مطالب

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی چیست؟

لابیا (Labia) به پوشش گوشتی و چین خورده‌ای در ناحیه تناسلی بانوان گفته می‌شود که از استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه امتداد دارد و از دستگاه تناسلی بانوان حفاظت می‌کند. عمل لابیاپلاستی یا Labiaplasty یکی از انواع عمل‌های زیبایی در بانوان می‌باشد که در طی آن بهترین پزشک برای عمل لابیاپلاستی، به تغییر فرم و شکل لابیاهای داخلی مهبل (لابیای مینور) و لابیاهای خارجی (لابیا ماژور) می‌پردازد. این جراحی معمولا به منظور زیباسازی و جوانسازی واژن انجام می‌شود.

لابیاپلاستی یا جراحی لب بزرگ (Labiaplasty) یک روش جراحی است که به منظور تغییر شکل اندازه لبهای بیرونی (لابیاها) در زنان انجام می‌شود. لابیاها قسمت‌هایی از بافت پوستیستند که دور ورودی واژنرار دارند.

عملابیاپلاستی ممکن است بهو صورت انجام شود:

 1. لابیاپلاستی کوچک (Minor Labiaplasty): در این روش، بخش کوچکی از بافت لابیاها بریده می‌شود تا شکل اندازه آنهاغییر کند.
 2. لابیاپلاستی بزرگ (Major Lablasty): در این روش، علاوه برریدن بخشی از بافت لابیاها، بافت‌های عمقی تر نیز تغییر می‌کنند.

دلایلی که زنانمکن است به لابیاپلاستی روی بیاورند عبارتند از:

 • عدم رضایتز شکل و اندازه لابیاها به علتبیعی یا تغییرات پسز زایمان، پیری و غیره. -دم راحتی در فعالیت‌های روزمره مانندرزش، استفاده از لباس‌های ضیق و غیره.
 • عدم رضایت جنسی به دلیل شکل و اندازه لابیاها.

مهم است که قبل از تصمیمگیری برای انجام لابیاپلاستی، با یک جراح تخصصی مشورتنید تا در مورد نیازها و انتظاراتود صحبتنید و اطلاعات کاملی درباره روشراحی،وارض ممکن نحوه بازگشت بهعالیت‌های روزمره بدست آورید.

برای آشنایی بیشتر با جراحی لابیاپلاستی و مزایا و معایب آن کلیک کنید.

جراحی لابیاپلاستی در شهر تهران چگونه انجام می‌شود؟

جراحی لابیاپلاستی توسط بهترین پزشک متخصص زنان تحت بیهوشی و در بیمارستان، به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود. انتخاب روش جراحی لابیاها نه تنها به فیزیک بدنی بانوان بستگی دارد، بلکه به صلاحدید پزشک و تجربه ایشان نیز بستگی دارد.
عمل زیبایی لابیاپلاستی می‌تواند به 3 روش رایج و محبوب زیر توسط بهترین پزشک جراحی‌های زیبایی انجام شود:

 • عمل لابیاپلاستی با تکنیک تریم (Trim)
 • عمل لابیاپلاستی با تکنیک وج (Wedge)
 • عمل لابیاپلاستی با دستگاه لیزر واژینال (Deepithelialization)

جراحی لابیاپلاستی که توسط بهترین پزشک عمل زیبایی در زنان انجام می‌شود، معمولا چیزی در حدود کمتر از 1 ساعت زمان می‌برد.

آیا دختران باکره می‌توانند عمل لابیاپلاستی را توسط بهترین دکتر زنان انجام دهند؟

بسیاری از دختران باکره دغدغه آسیب دیدن باکرگی و پرده بکارت خودشان بعد از عمل لابیاپلاستی و زیبایی واژن را دارند. اما از آنجایی که پرده بکارت در فاصله 3 الی 4 سانتیمتری لب‌های داخلی واژن قرار دارد و بهترین پزشک عمل‌های زیبایی و لابیاپلاستی تنها با لبه‌های داخلی و خارجی واژن سر و کار دارد، آسیبی به این عضو حساس در دختران نخواهد زد.
پس می‌توانیم بگوییم اگر قصد دارید ظاهر واژن خود را تغییر دهید، لابیاهایی ظریف و زیبا داشته باشید و همچنین آسیبی به باکرگی خودتان وارد نکنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم تا به بهترین دکتر برای لابیاپلاستی در نزدیکی محل زندگی‌تان مراجعه کنید.

برای تعیین نوبت عمل لابیاپلاستی توسط دکتر فائزه حلیمی در تهران کلیک کنید.

چرا زنان به جراحی‌های زیبایی نیاز دارند؟

چرا زنان به جراحی‌های زیبایی نیاز دارند؟

چرا زنان به جراحی‌های زیبایی نیاز دارند؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که بانوان را به سمت و سوی جراحی‌های زیبایی صورت و اندام‌های دیگری از بدن می‌برد. در برخی موارد عمل‌های زیبایی تنها جنبه زیباسازی و افزایش رضایت فرد از بدن خود را دارد، اما در برخی موارد این عمل‌ها توسط بهترین پزشک متخصص زنان و به منظور رفع مشکلات و درمان یک اختلال توصیه می‌شود.

ویژگی‌های بهترین پزشک عمل لابیاپلاستی چیست؟

اگر قرار باشد یک جراحی زیبایی یا حتی عمل لابیاپلاستی را انجام دهید، در ابتدای امر باید به دنبال ویژگی‌ها و خصوصیات بهترین پزشکان عمل‌های زیبایی و جراحی لابیاپلاستی باشید. به طور کلی پزشکان و جراحان در هر زمینه‌ای خصوصیات مشترکی دارند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

پزشک باید دقیق و جزئی نگر باشد.

اگر پزشکی که برای عمل‌ لابیاپلاستی و هر عمل دیگری به او مراجعه می‌کنید دقت کافی را نداشته باشد و گذرا از کنار معاینه پیش از عمل شما بگذرد، ممکن است نتواند روش خوبی را برای عمل زیبایی و یا جراحی لابیاپلاستی شما معرفی کند . در نتیجه این امکان وجود دارد که جراحی رضایت بخشی نداشته باشید!

پزشک باید با مراجعان خود صادق باشد.

پزشکی که پیش از عمل لابیاپلاستی با مراجعین خود صادق باشد و با شفافیت کامل تمام جوانب منفی و مثبت جراحی را برای بیمار خود بازگو کند، به عنوان بهترین پزشک برای عمل‌ لابیاپلاستی در بانوان شناخته خواهد شد.

با آناتومی و ساختار فیزیکی زنان آشنایی کامل داشته باشد.

برای رسیدن به بهترین نتایج از عمل‌های زیبایی در زنان، مراجعه به بهترین دکتر برای جراحی لابیاپلاستی که با آناتومی و ساختار فیزیکی بانوان آشنایی کافی را داشته باشد.

دکتر فائزه حلیمی، بهترین انتخاب شما برای عمل زیبایی لابیاپلاستی!

بهترین پزشک لابیاپلاستی و جراحی زیبایی باید صبور و آرام باشد.

اگر پزشکی که برای خودتان انتخاب می‌کنید صبور باشد و آرامش کافی داشته باشد، عملی بدون استرس و با میزان موفقیت بالا خواهید داشت.
از دیگر ویژگی‌های بهترین پزشک برای لابیاپلاستی که در انتخاب او بسیار تاثیرگذار است می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • دارای مدارک و تخصص کافی باشد.
 • سلامت و رضایت بیماران را اولویت کار خود قرار دهد.
 • از تجهیزات درجه یک و پیشرفته و استریلیزه استفاده کند.
 • در عمل زیبایی که انجام می‌دهد، تبحر و تسلط کافی داشته باشد.
 • با بهترین و به روزترین تکنیک‌های جراحی معتبر در جهان آشنایی داشته باشد.

آیا برای عمل لابیاپلاستی خود به دنبال بهترین پزشک متخصص می‌گردید؟ همین حالا کلیک کنید و نوبت درمان خود را تعیین کنید.

هزینه عمل لابیاپلاستی توسط بهترین پزشک برای جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

قیمت و هزینه عمل زیبایی لابیاپلاستی متغیر بوده و به معیارهای متنوعی بستگی دارد که در مطب هر پزشک برای عمل زیبایی و جراحی لابیاپلاستی متفاوت خواهد بود. قیمت عمل لابیاپلاستی توسط بهترین دکتر برای عمل زیبایی و لابیاپلاستی به عواملی مختلفی بستگی دارند که عبارتند از:

 • دستمزد کادر پزشکی جراحی
 • منطقه جغرافیایی مطب دکتر
 • دستمزد پزشک متخصص زنان
 • روش جراحی انتخاب شده برای لابیاپلاستی

اگر می‌خواهید هزینه عمل لابیاپلاستی را بدانید با مطب دکتر فائزه حلیمی تماس بگیرید.

بهترین تصمیم را بگیرید تا پشیمان نشوید!

بهترین تصمیم را بگیرید تا پشیمان نشوید!

بهترین تصمیم را بگیرید تا پشیمان نشوید!

یک تصمیم نادرست و نادیده گرفتن جوانب منفی یک پزشک برای لابیاپلاستی، ممکن است ناراحتی و نارضایتی بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. اگر پزشکی که انتخاب می‌کنید مهارت و تجربه کافی را نداشته باشد، ممکن است بعد از عمل‌تان عوارض و خطراتی ناخوشایند و نامطلوب را تجربه کنید که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • عدم تقارن لابیاهای مینور
 • باقی ماندن آثار بخیه نادرست
 • خونریزی و عفونت زخم جراحی
 • آسیب دیدگی اعصاب حسی در ناحیه تناسلی
 • ایجاد فرمی نامطلوب و نامناسب در اندام تناسلی زنان

در چنین مواردی بیمار نیاز به جراحی‌های ترمیمی متعددی خواهد داشت تا به نتایج مطلوبی که از جراحی خود انتظار دارد برسد. اما آثار مخرب روحی و روانی و درد و ناراحتی که در طول این مدت بیمار متحمل می‌شود، جبران ناپذیر و بسیار دشوار خواهد بود.
از این بابت است که توصیه می‌شود تا در انتخاب بهترین پزشک برای جراحی لابیاپلاستی، دقت و حساسیت نسبتا زیادی به خرج دهید.

دکتر فائزه حلیمی بهترین پزشک برای عمل زیبایی و جراحی لابیاپلاستی در تهران

دکتر فائزه حلیمی یکی از بهترین و ماهرترین پزشکان متخصص زنان و زایمان هستند که به جراحی و درمان بسیاری از اختلالات در زنان می‌پردازند. ایشان تحصیلات پزشکی عمومی خود را در سال‌های 81 تا 88 به پایان رساندند و سپس برای دوره تخصص جراحی زنان خود در دانشگاه تهران پذیرفته شدند. اما در نهایت برای تکمیل دوره تخصص خود به دانشگاه علوم پزشکی مشهد انتقالی گرفتند.
دکتر فائزه حلیمی نه تنها در تهران بلکه به مدت 5 سال در شهرستان دزفول فعالیت داشتند و در آنجا عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی نیز بودند. دکتر حلیمی مهارت، تخصص و تجربه خود را از عمل‌های جراحی متعددشان در شهرستان دزفول و همچنین شهر تهران کسب کردند و امروز آماده خدمت رسانی به بیماران خود می‌باشند.
از برجسته‌ترین خدمات و جراحی‌های زیبایی که دکتر فائزه حلیمی در مطب خود و بیمارستان‌های عرفان نیایش، تریتا و نیکان غرب و … ارائه می‌دهند عبارتند از:

دکتر فائزه حلیمی بهترین پزشک متخصص زنان و زایمان برای عمل‌های زیبایی و جراحی لابیاپلاستی در شهر تهران هستند که برای اطلاعات بیشتر از شرایط معاینه و درمان، می‌توانید بامطب دکتر فائزه حلیمی تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار

آیا بعد از عمل لابیاپلاستی توسط بهترین پزشک، جای زخم باقی خواهد ماند؟

خیر. بعد از جراحی لابیاپلاستی لبه‌های داخلی واژن قابل مشاهده نبوده و اثری از زخم جراحی لابیاپلاستی دیده نخواهد شد.

آیا بستری شدن در بیمارستان بعد از جراحی کوچک کردن لابیاها توسط بهترین پزشک برای عمل زیبایی و لابیاپلاستی نیاز است؟

خیر. معمولا بعد از عمل لابیاپلاستی نیازی به بستری شدن در بیمارستان نبوده و چند ساعت بعد از عمل و کسب اطمینان از سلامت بیمار، مراجعه کننده مرخص شده و می‌تواند برای استراحت به خانه برود.

چه افرادی کاندید مناسبی برای عمل لابیاپلاستی توسط بهترین پزشک برای عمل زیبایی و لابیاپلاستی هستند؟

بانوانی که لابیاهای بزرگ و نامتقارن دارند و یا بانوانی که حین دفع ادرار با سوزش و درد در ناحیه تناسلی مواجه‌اند، کاندید مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی به شمار می‌روند.

آیا عمل لابیاپلاستی توسط بهترین پزشک برای لابیاپلاستی دردناک است؟

خیر. جراحی لابیاپلاستی با تزریق بی حسی موضعی انجام شده و در حین عمل دردی احساس نخواهد شد. اما بعد از جراحی و رفع آثار بی حسی ممکن است کمی احساس ناراحتی داشته باشید که با مصرف داروهای مسکن این درد برطرف خواهد شد.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *