جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی

درباره دکتر فائزه حلیمی

دکتر فائزه حلیمی از پزشکان برتر و جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و همچنین فلوشیپ جراحی زیبایی زنان می‌باشند که مهارت و تجربه بسیار زیادی در انجام عمل‌های درمانی و زیبایی برای بانوان دارند. ایشان مقطع پزشکی عمومی خود را در سال های ۸۱ تا ۸۸ به پایان رسانده و سپس برای تحصیل در دوره تخصص جراحی زنان در دانشگاه تهران پذیرفته شدند. اما در نهایت برای تکمیل دوره تحصیلی‌شان به دانشگاه علوم پزشکی در مشهد انتقالی گرفتند و به مدت ۴ سال تحصیلات تکمیلی خود را در این شهر به پایان رساندند.

همچنین دکتر حلیمی در شهر دزفول و در استان خوزستان به مدت 6 سال به درمان بیماران و مراجعان خود پرداختند و در آنجا عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بودند.پس از پایان دوره خدمت رسانی به مردم شهرستان دزفول به تهران مهاجرت کردند و مطب درمانی خود را واقع در محله شهرک غرب تهران راه اندازی کردند.

در حال حاضر ایشان در مطب شخصی خود و کلینیک تخصصی بیمارستان تریتا مشغول به فعالیت هستند. همچنین جهت انجام جراحی‌های زیبایی حیطه زنان و زایمان با بیمارستان‌های نیکان غرب، عرفان نیایش، عدل، فرهیختگان و پیامبران قرارداد دارند.

خدمات دکتر فائزه حلیمی

همه زنان در تمامی سنین می‌توانند از خدمات زنان و زایمان بهره ببرند. اگر بارداری اول را تجربه می‌کنید و یا در مراحل یائسگی هستید، می‌توانید از خدمات بهترین پزشک متخصص زنان، زایمان و نازایی بهره ببرید. خدماتی که دکتر فائزه حلیمی ارائه می‌دهند به شرح زیر است: